Przewóz towarów a reklama pieczątek na aucie

Przewóz towarów a reklama pieczątek na aucie

Przewóz towarów to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Powierzając nam ładunek, mogą być Państwo pewni, że dotrze on do celu na czas w stanie nienaruszonym. Nasz flota to nowoczesne i nowe auta, stale serwisowane w najlepszych stacjach obsługi, które charakteryzują się bezawaryjnością. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy z racji przejechanych kilometrów i różnorodności wykonanych zadań, gwarantują, że każdy transport zakończy się pomyślnie.

Jedną z naszych usług są przeprowadzki w Bydgoszczy. Posiadamy specjalne meblowozy przystosowane do przewozu wyposażenia domów, instrumentów, dzieł sztuki i pieczątki z logo firmy. Jesteśmy gotowi zmierzyć się z każdym wyzwaniem w tym zakresie, nasza ekipa odpowiednio przygotowana i wyposażona w specjalne przyrządy jest w stanie wynieść, zapakować i wyładować praktycznie każdą rzecz. Ponadto zleceniodawca może być pewny, że wszystkie na miejsce dotrą w komplecie w stanie nienaruszonym.
Dobra współpraca z klientem to podstawa sukcesu

Wbrew pozorom, branża transportowa przed usługodawcami stawia wciąż nowe wyzwania. Staramy się nieustannie rozwijać, aby im wszystkim sprostać. Wdrożyliśmy specjalny system informatyczny oraz montujemy zaawansowane technicznie urządzenia elektroniczne, które mają za zadanie maksymalnie usprawnić logistykę. Wciąż modernizujemy nasz flotę, tak aby wyeliminować wszelkiego rodzaju awarie, które zawsze przedłużają i utrudniają całą operację.

W toku wieloletniej działalności, wypracowaliśmy pewien schemat współpracy na linii klient – firma. Oferujemy jasne i czytelne zasady – zleceniodawca dostaje precyzyjny wstępny kosztorys, zaś po wykonaniu usługi ostateczny rachunek, który w razie nieprzewidzianych okoliczności uwzględnia dodatkowe koszty. Jednak o wszystkich klient jest informowany na bieżąco.